מרכז שירות טויוטה

 

מרכז שרות אחד- כל הפתרונות לרכב שלך!

 

בכניסתך למרכז השרות יקבל את פניך יועץ מקצועי, שילווה אותך לאורך כל תהליך קבלת השירות, עד לשביעות רצונך המלאה!

במרכז השירות מחלקות שונות המעניקות את סל השרותים הכולל לו זקוק רכבך.

אנשי השירות שלנו הינם מקצועיים עוברים הסמכות מספר פעמים בשנה ע"י יוניון מוטורס (יבואנית טויוטה בישראל) והם בעלי הסמכה של משרד העבודה והתחבורה.

בזמן קבלת השירות תוכל ליהנות משרותי אינטרנט, טלוויזיה, עיתונים ומגזינים והכל על כוס קפה ומאפה באולם ממוזג או לחילופין נשמח להסיע אותך למחוז חפצך.


אתה יכול להיות שקט כשאתה בידיים טובות.

ניתן להזמין את השירות ישירות מהאתר.

 

השרותים שלנו

 

טיפולים שוטפים

במרכז השירות ניתן לקבל טיפולים שוטפים עבור כל דגמי טויוטה. הטיפולים מבוצעים ע"י צוות מיומן ומקצועי, על פי הוראות היצרן ותחת הסמכה קפדנית של היבואן. אנו משתמשים בחלפים מקוריים, שמנים ונוזלים איכותיים בלבד ובמיטב המיכון החדשני הקיים והמותאם לרכבי טויוטה.
בתום העבודה רכבך ייבדק על ידי בוחן רכב מוסמך מטעם משרד התחבורה.

חדש- טיפול אקספרס! עמדת שירות מהירה לטיפולים קטנים. 60 דקות והרכב מוכן. בהזמנת תור בלבד.
נשמח לעזור לך בבירור מועד הטיפול הנדרש עבור רכבך. 

  

דיאגנוסטיקה, תיקון תקלות וכיווני פרונט

במקרה של תקלה, אנו נאתר אותה באמצעות מיכון מתקדם וחדיש ובשילוב של אנשי מקצוע מיומנים. אבחון מדויק הנו ערובה לטיפול יעיל, מהיר וחסכוני של הרכב שלך!
בסוכנותנו מותקנת עמדת "מיני ליין" אשר באמצעות מחשב מאתרת תקלות תוך זמן קצר ביותר וברמת דיוק מקסימלית.
אנו מבצעים כיווני פרונט באמצעות מכשור מתקדם ועל פי הוראות היצרן. 

 

פחחות וצבע

המחלקה נותנת מענה לכל סוגי הרכבים במסגרת תיקון על חשבון חברת הביטוח או בתיקונים פרטיים.

אנו לא מוסך הסדר! מאחר וקיים ניגוד אינטרסים ברור בין חברת הביטוח לבין בעל הרכב. בעוד חברת הביטוח מעוניינת כי עלות התיקון תהיה מינימלית, בעל הרכב מעוניין לקבל תיקון איכותי אשר ישמור על בטיחותו ועל ערכו העתידי של רכבו.
אנו מאמנים כי האחריות על תיקון נכון של רכבך מוטלת עלינו ולכן לא נתפשר על איכות החומרים והחלפים. בד בבד אנו נשווה את תנאיך לתנאי הסדר!!

במחלקה מיכון מתקדם ביותר המאפשר למזער נזקים ולהשיב את הרכב כמה שניתן לקדמותו והכל על פי הוראות היצרן. אנו משתמשים בצבעי דופון שהינם הצבעים האיכותיים ביותר הקיימים היום. 

 

חשמל ומיזוג אוויר

באס.או.אס מחלקת החשמל ומיזוג האוויר הינה מהמתקדמות והמובילות בארץ. אנו שמים דגש בעיקר בעידן שבו מערכות אלקטרוניות רבות משולבות ברכבי טויוטה המתקדמים. בעזרת מחשבי ומכשירי אבחון מתוחכמים לאיתור תקלות חשמל וטכנאים מנוסים העוברים הכשרות רחבות בחברת טויוטה ובמסגרות מובילות נוספות, נוכל לפתור לך כל בעיה!
המחלקה מצוידת במכשור לבדיקת מזגנים וגז לאיתור התקלה וטיפול כולל. 

 

התקנת אביזרים

האבזור המותקן ברכבים כיום דורש התחברות למערכות החשמל של הרכב ולאור כך ישנה חשיבות כי התקנה תבוצע ע"י טכנאים המכירים על בוריה את מערכות החשמל ברכבי טויוטה. בסוכנותנו קיים מגוון רחב של אביזרים מקוריים למגוון הדגמים.
צוות המתקינים המקצועי שלנו מבצע התקנות איכותיות, תוך שמירה על המערכות הקיימות ברכב, באופן המבטיח את תקופת אחריות היצרן לרכב!
בין השאר אנו מתקינים מערכות אודיו-וידאו משוכללות, דיבוריות, מערכות איתור, מיגון וניווט (העומדים בתנאים המחמירים של חברות הביטוח), חיישני רוורס,
מרימי שמשות, התקנות לרכבי שטח וטנדרים כולל פרזול לארגזים, ווי גרירה – והכל תחת מתן אחריות.

 

החלפת צמיגים

בשל היותו הקשר היחיד בין הרכב לכביש מהווה הצמיג גורם בטיחותי ראשון במעלה. צמיג תקין מאפשר אחיזת כביש יציבה, שליטה מרבית לנהג וצריכת דלק נמוכה. בסוכנותנו ניתן לקבל מגוון שירותי צמיגים החל מרכישת צמיגים חדשים, תיקון תקרים וכלה באיזון גלגלים. 

 

רישוי

נגמר לך הטסט? עכשיו אתה יכול לחסוך הפסד יום עבודה, עם הלחץ וחוסר הנעימות הכרוך במעבר הרישוי השנתי. אנו ניקח עבורך את הרכב, נסדר את הליקויים (במידה ויתגלו) ונעביר אותו במבחן הרישוי.


*בכפוף לתקנון. ט.ל.ח. 
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות