ברוכים הבאים לבית של הטכנולוגיה ההיברידית

 

טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive, הטכנולוגיה ההיברידית הייחודית של TOYOTA פותחה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר במטרה להבטיח את חוויית הבעלות הטובה ביותר מתוך מחויבות לאיכות, בטיחות ואמינות.

בבסיסו של רכב ה-TOYOTA שברשותך, נמצאת טכנולוגיית Hybrid Synergy Drive. טכנולוגיה זו משלבת בחוכמה מנוע בנזין עם שני מנועים חשמליים, כדי למקסם את החיסכון בדלק ולאפשר לך נהיגה יעילה ושקטה במיוחד. טכנולוגיה מתקדמת זו עוקבת כל העת אחר תנאי הנסיעה, כדי לספק תגובה וביצועים אופטימאליים.

בכל מרכז שירות של סוכנויות המשנה של TOYOTA, תפגוש באנשים עם ההכשרה המקצועית הגבוהה ביותר, וכן את הציוד והידע הטכנולוגי הנדרשים להעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר לרכב ההיברידי שלך. החל מיועצי השירות ועד המכונאים – כל מי שתפנה אליו מכיר את הרכב שלך עד הפרט הכי קטן ויקדיש ל-TOYOTA שלך את מלוא תשומת הלב הראויה, ובכך יעניק לך שקט נפשי.

 

כל מה שרצית לדעת על תכנית

 

הארכת השירות ההיברידית

אילו כלי רכב משתתפים בתכנית הארכת השירות ההיברידית? 

כלי הרכב אשר עומדת בפניהם האפשרות להשתתף בתכנית הארכת השירות ההיברידית, הם אלו אשר סיימו את תקופת אחריות היצרן עבור הרכיבים ההיברידיים, או שהינם לקראת סיום תקופת אחריות זו וטרם מלאו להם 10 שנים מתאריך מסירת הרכב, ללא הגבלת ק"מ.

 

איך משתתפים בתכנית?

על מנת להשתתף בתכנית עליך להביא את רכבך לאחד ממרכזי השירות המורשים של TOYOTA ברחבי הארץ, לבצע בדיקת תקינות לסוללה ההיברידית, ובסיום שיגרת הבדיקות (אשר הוכתבו על ידי היצרן) במידה והסוללה תמצא תקינה, יתקבל דו"ח לתקינותה והרכב ייכלל במסגרת תכנית הארכת השירות ההיברידית.

 

האם קיימת מגבלת ק"מ על מנת להיכנס לתכנית?

לא קיימת מגבלה של ק"מ אותם עבר הרכב, אלא רק מגבלה על גילו של הרכב בעת כניסתו לתכנית. לתכנית יוכלו להכנס רכבים שגילם עד 10שנים.

 

לכמה זמן תקפה תכנית הארכת השירות?

התכנית תקפה ל-12חודשים או 15,000 ק"מ (המוקדם מביניהם), בתום תקופה זו תוכל לרכוש את תכנית הארכת השירות לשנה נוספת. וכך עד לשנה העשירית של רכבך. ניתן לחדש את התוכנית יותר מפעם בשנה, במידה ועברת יותר מ-15,000 ק"מ בשנה זו.

 

מה מכסה תכנית הארכת השירות ההיברידית? 

במקרה של כשל בסוללה ההיברידית, התכנית תכסה את החלפתה ללא כל עלות מצידו של הלקוח.

 

כמה זמן אורכת בדיקת המערכות ההיברידיות והיכן ניתן לבצע אותה?

הבדיקה אורכת כרבע שעה וניתן לבצעה בתיאום מראש, בכל אחד ממרכזי השירות המורשים של TOYOTA ברחבי הארץ.

 

האם תכנית הארכת השירות ההיברידית עוברת לבעלים החדשים במקרה של מכירת הרכב? 

כן, התכנית היא לרכב ולא לבעלים. תכנית הארכת השירות ההיברידית עוברת יחד עם הרכב ללא כל תלות בבעלים הקודמים.
צור קשר

ידוע לי כי הפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגר המידע של יוניון מוטורס בהתאם למדיניות הפרטיות של החברה

* שדה חובה
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות