טויוטה יאריס יד 2

כל הסיבות מדוע כדאי לקנות טויוטה יאריס יד 2

יאריס הינו אחד מדגמי טויוטה האהובים ביותר והמבוקשים ביותר. מאז שהושק לראשונה לפני יותר מ-15 שנים, נרשם ביקוש רב לדגם זה, מה שהוביל לגרסאות חדשות שהושקו עם שיפורים שונים במכלולים ובעיצוב. לצד הביקוש לדגמים החדישים קיים ביקוש ער גם לדגמים הוותיקים שלא נס ליחם. מדוע טויוטה יאריס יד 2 עדיין מבוקשת מאוד? יש לכך סיבות טובות – המחיר, הגודל, האמינות ועוד.

 

רכב משומש שקונים כחדש

 

הדבר החשוב ביותר כאשר מחפשים רכב מיד 2 זה למצוא לא רק לבחור בדגם הנכון אלא גם לבצע את הרכישה במקום הנכון. כאשר קונים את הרכב מאדם פרטי, לא תמיד קל לבדוק מהו מצבו הנוכחי, עד כמה הוא נשמר, עד כמה הוא ראה מוסך. כאשר פונים לסוכנות מתמחה ומורשית כגון SOS טויוטה חדרה אפשר להיות בטוחים שהיאריס שרכשתם שמורה במצב מצוין.

 

מה זאת אומרת מצב מצוין? המשמעות היא שאתם מקבלים רכב משומש שנראה ומרגיש כחדש. את היאריס מקבלים לא לפני שעבר מהלכי בדיקה מלאים, ברמת ההשבחה. ב-SOS  מוכרים רכבי יד שניה שעברו יותר ממאה בדיקות מקיפות, על ידי מקצוענים המומחים ברכבי טויוטה. הלקוח מקבל מידע מלא לגבי היסטוריית הרכב ופירוט הטיפולים וההשבחה. בחרתם רכב יד 2? קיבלתם רכב שמור ומטופל כחדש!

 

יד 2 באחריות

 

כאשר מקבלים טויוטה יאריס יד 2 מטופל וכזה שנראה חדש, זה בהחלט טוב ויפה. אבל יחד עם זאת, זו רק עדיין חלק מהתמונה ולא התמונה כולה. יש כאלה שחוששים מרכישת רכבים יד שניה שכן בהשוואה לרכב חדש, לא מקבלים אחריות. לפעמים זה עשוי להיות נכון, אבל כאשר פונים ל-SOS מקבלים תמורה בלתי צפויה – אחריות יבואן! כן, זו לא טעות, ניתן לקבל אחריות של שנה שלימה ואפילו יותר. קשה להתחרות בשקט הנפשי שאותו מקבל נהג שיודע שהרכב שקיבל מכוסה באחריות. 

 

טויוטה יאריס יד 2 במחיר משתלם במיוחד

 

לא כולם יכולים להרשות לעצמם לרכוש רכב חדש של טויוטה. עבור אלה שרוצים לנהוג ברכב מעולה ולשלם תמורתו מחיר נוח במיוחד, טויוטה יאריס יד 2 מהווה בחירה מעולה. דגמי יד 2 הנמכרים בסוכנות מוצעים במחיר אטרקטיבי המגלם יחס עלות תועלת מצוין. כמו כן קיימת הקפדה על היצע רכבים מהשנים האחרונות בלבד, עם הגבלה של מקסימום קילומטרז' ומקסימום איכות.

 

הרכבים הנמכרים הינם אך ורק כאלה שטופלו באופן ראוי, במוסכים מורשים, עם שלדה תקינה לחלוטין ומערכות מכניות מתפקדות היטב. כאשר אתם קונים רכב מסוכנות מורשית, אף פעם לא תשלמו מחיר מופקע, לא תצטרכו להתמקח בכדי לקבל הצעת מחיר טובה ותמיד תיהנו מערך מוסף, אמינות ושירות.

 

רוצים להפוך את התשלום לעוד יותר נוח ופשוט? ברכישה מהסוכנות, גם של רכבי יד 2 ולא רק של דגמים חדשים, אתם יכולים להצטרף למסלולי מימון אטרקטיביים. מהיום, אין שום סיבה שלא תגיעו לרכב איכותי בקלות, גם אם אתם נהגים צעירים, גם אם אתם נהגים חדשים, גם אם אתם נהגים וותיקים וגם אם אין לכם סכום ניכר במזומן.

 

מבחר גדול לבחירתכם

 

איזה סוג של טויוטה יאריס יד 2 תרצו? האם ברצונכם בדגם ידני? האם אתם מעדיפים לנהוג על אוטומט? לאורך השנים יוצרו דגמים בעלי נפח מנוע 1.3 או 1.5 ויש דגמים בעלי שדרוגים בטיחותיים ראויים לציון. בסוכנות SOS תמצאו מבחר גדול של רכבי יאריס לבחירתכם, וזה עוד לא הכל. הרוכשים נהנים משירות לקוחות עשרים וארבע שעות ביממה וכן שירותי דרך יעילים. 
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות