למה כדאי לכם להתחדש עם טויוטה יאריס 2018?

 

חברת טויוטה הוותיקה והטובה איננה שוקטת על השמרים. זו חברה שיודעת היטב לצעוד ברוח הזמן וההוכחה הטובה ביותר היא היכולת לחדש ולשפר באופן ניכר את הדגמים הוותיקים והאהובים. טויוטה יאריס 2018, למשל, פונה לכל אלה שהתרשמו לטובה מהיאריס בגרסאותיה הקודמות ורוצים גרסה עוד יותר טובה ועוד יותר משוכללת. בנוסף, היאריס של 2018 תשבה בקלות גם את ליבם של אלו שזה להם המפגש הראשון עם טויוטה.

 

מחפשים רכב חדש במחיר משתלם במיוחד? רוצים להתרשם מהדגמים החדשים ביותר של טויוטה או לקחת חלק בנסיעת התרשמות לפני שתחליטו לחזור הביתה עם הרכב החדש שלכם? סוכנות טויוטה SOS, סוכנות משנה חדרה, מציעה לכם חבילת הטבות מורחבת שחבל לפספס.

 

טויוטה יאריס 2018 וחוויית נהיגה משודרגת

 

חברת טויוטה לקחה לתשומת ליבה את העובדה שגם רכב איכותי אפשר לשפר. לבד העובדה שיאריס הנוכחית זכתה למתיחת פנים מהבחינה העיצובית, היא גם מציעה חוויית נהיגה משופרת בזכות שינויים במערכת ההילוכים. תיבת ההילוכים האוטומטית שונתה ושופרה וההיגוי נענה לרצונו של הנהג בקלילות מרשימה.

 

גם תא הנוסעים מסתיר בתוכו גודל מפתיע. אמנם טויוטה יאריס 2018 עדיין נחשבת לקטגורית רכב מהפחות גדולות, אבל גם משפחות ירגישו בה בנוח בזכות עיצוב הפנים. למשפחות גדולות אולי טויוטה פריוס תהיה בחירה יותר הגיונית אבל לזוג צעיר, אפילו עם שני ילדים, יאריס מציעה תמורה מצוינת ומחיר נוח באופן מלהיב.

 

יש גם היברידית

 

על פי החזון המוכר של טויוטה, שמקדם מאוד את הכנסת יותר ויותר רכבים היברידיים, ניתן למצוא תצורה היברידית גם בגרסה העדכנית של היאריס. טויוטה יאריס 2018 משווקת גם עם המנוע הרגיל, מנוע בנזין בעירה פנימית אך גם בתצורה משולבת, היברידית. משמעות הדבר שלא חייבים לרכוש את הרכבים הגדולים ביותר של טויוטה כדי ליהנות מנסיעה חסכונית מאוד בזכות שילוב יעיל מאוד בין מנוע בנזין רגיל לבין מנוע חשמלי חזק ונטען. אם אתם אוהבים לחשוב קדימה, בהחלט יתכן שכדאי יהיה לשלם מעט יותר עבור הרכב החדש ולחסוך הרבה מאוד כסף בהוצאות התדלוק מדי חודש בחודשו. אגב, נרצה לשבור סטיגמה שעיין קיימת - התחזוקה של הדגמים ההיברידיים איננה יקרה יותר ביחס לדגמים הרגילים.

 

חבילה משתלמת ביותר

 

אם אתם עדיין לא בטוחים מה יהיה הרכב החדש שלכם, אם אתם מחפשים מבצעי רכב יוצאים מהכלל, סוכנות משנה SOS נערכה לכך גם השנה. את מיטב דגמי טויוטה החדשים תוכלו למצוא במחירים מעולים, עם חבילת אבזור מעולה והנחות משמעותיות. גם טויוטה יאריס 2018 תוכלו לרכוש במחיר מפתיע וזה אפילו לא הכל. במסגרת חבילת ההטבות, תוכלו ליהנות גם מהרחבה של תקופת האחריות. ואפילו גם זה עדיין לא הכל. ללקוחות הנאמנים של טויוטה - יש לכם אפשרות לעסקת טרייד אין מאוד משתלמת. לא צריך לחפש קונה לרכב הישן, אפשר לבחור ב"חדש תמורת ישן".

 

 

אם עדיין לא יצא לכם להכיר את סוכנות משנה טויוטה SOS, שנת 2018 בהחלט יכולה להתאים לכך מאוד. במקום תמצאו אולם תצוגה עשיר וצוות מקצועי. תוכלו ליהנות מהרבה יותר מבצעים, הרבה יותר שירות, הרבה יותר אחריות. בסוכנות ניתן למצוא את מיטב הרכבים החדשים וגם רכבי יד שניה. ניתן לקבל במקום שירות מלא לכל רכבי טויוטה שכן זהו מרכז שירות מוביל ולא עוד מוסך מן השורה. כבית עסק שפועל עשרות שנים, יש על מי לסמוך, ותמיד יש למי לפנות. אז לסיכום – לא צריך לחשוב פעמיים, זה הזמן להתחדש!
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות