טויוטה טרייד אין – כדאי, משתלם ונוח במיוחד! 

אם אתם נוהגים מזה זמן על רכב מסוג טויוטה, אנחנו בטוחים שאתם מודעים לאיכויות הטובות, לחוויית הנהיגה וכמובן לאמינות. מכיוון שיצרן הרכב המוביל מנפק דגמים חדישים ומשופרים, בהחלט ברור שמגיע הרגע שבו רוצים להתקדם. בדגמים החדישים ביותר ניתן למצוא שכלולים יוצאים מהכלל, שיפורים בצריכת הדלק, מנועים משופרים ואבזור מפנק במיוחד. בדגמים חדישים כגון טויוטה לנד קרוזר, יאריס, ורסו ואחרים תמצאו תמורה מעולה ביחס למחיר. כיום, יותר מתמיד, כדאי לשים את האצבע על כל היתרונות בביצוע טרייד אין. בסוכנות SOS תמצאו מסלולי טויוטה טרייד אין שיעשו לכם את החיים קלים, בדרך לדגם החדש שאתם מעדיפים.

 

טויוטה טרייד אין, חוסכים את הזמן היקר שלכם

 

בסוכנות SOS הוותיקה תוכלו למצוא את מיטב הדגמים של טויוטה 2018. זוהי סיבה מספיק טובה להגיע, להתרשם, להתעניין. אך כמובן שלא חסרות סיבות נוספות. אם אינכם בטוחים באיזה דגם כדאי לכם לבחור, תוכלו לקבל ייעוץ מקיף ואף להזמין נסיעת התרשמות. חשוב לא פחות - טויוטה טרייד אין, זו הדרך לחסוך בזמנכם היקר ולקבל את הרכב החדש שלכם במהירות ובלי לטרוח.

מתי ניסיתם לאחרונה לפרסם רכב מיד שניה למכירה? מתי לאחרונה התרוצצתם בין מכוני הבדיקה כדי להראות למתעניינים שהרכב שלכם שמור היטב? אם ניסתם לפרסם מודעת מילים בעיתונות ואם התחלתם לקבל אין ספור טלפונים בשעות לא שעות, אין ספק שאתם מרגישים מותשים. אם נמאס לכם לבזבז את הזמן או שהחלטתם מראש לבחור בטרייד אין כדי שלא להתמודד עם כל הטרחה הזאת – בסוכנות משנה טויוטה יעזרו לכם לחסוך את הזמן היקר שלכם. לא צריך לפרסם, לא צריך להתרוצץ, לא צריך להגיע למכון הרישוי, בלי טלפונים ובלי בעיות. פשוט מוסרים את הרכב הישן ומקבלים תמורתו את החדש.

 

תמורה הוגנת בשביל הרכב הישן

 

אי אפשר למכור רכב מיד שניה בשוק הפרטי בלי לנהל משא ומתן מתיש, אפילו אם מציעים את הרכב למכירה במחיר הגיוני. הקונה המצוי בדרך כלל בטוח ש"עובדים עליו" או שמנסים "לעשות עליו קופה". אם גם לכם לא מתחשק להתנהל בתהליך ארוך של משא ומתן מול קונים לא מוכרים, טויוטה טרייד אין חוסכת לכם את כל זה. עם סוכנות וותיקה ואמינה, סוכנות רכב טויוטה שמתפעלת גם מרכז שירות שפועל עשרות בשנים, תקבלו תמורה הוגנת בשביל הרכב הישן שלכם.

 

כמה פשוט, ככה נוח

 

אף אחד לא קבע שהחלפת הטויוטה שלכם צריכה להיות מסובכת. נהפוך הוא. עם טויוטה טרייד אין אפשר להשלים את כל התהליך בפשטות ובנוחות וגם – בראש שקט. את הרכבים החדשים בית טויוטה מקבלים הרוכשים במחירים נוחים, עם אפשרות לתנאי מימון מצוינים ואפילו הנחות בדגמים נבחרים. ניתן לתאם את מסירת הרכב הישן כך שתתבצע באופן אופטימלי, ממש עם קבלת הרכב החדש שבחרתם. כך, לא צריך לדאוג לגבי פרק זמן שבין מכירה הרכב לבין השלמת הקניה.

 

הכל במקום אחד

 

תמיד טוב לבצע את הרכישה של הרכב החדש בסוכנות טויוטה SOS, סוכנות שמציעה לכם איכות, אמינות ושירות. זהו המקום שבו תקבלו את כל השירותים במקום אחד. מגוון הלקוחות נהנים ממימון אטרקטיבי ואחריות בתנאים מעולים, אספקה מהירה ואפשרות לקבלת שירות לאורך כל הדרך, עם תיקונים ותחזוקה שניתנים על ידי אנשי מקצוע מיומנים. במקום שבו תוכלו לקבל את כל השירות, את כל המידע, את כל התמיכה ואת כל העזרה – שם תרצו לקנות את הרכב הבא ובעוד כמה וכמה שנים, גם את הבא אחריו!
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות